Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

captcha

Szkolenia czyli ABC kierowcy

Z dumą możemy się pochwalić, iż po naszych szkoleniach, które przeprowadziliśmy na terenie firm transportowych sytuacja diametralnie zmieniła się na lepsze. Przed szkoleniem po sprawdzeniu plików i tarczek,  kary wychodziły na kwotę kilkanaście tysięcy a czasami nawet kilkadziesiąt. Po szkoleniu systematycznie malały.  Bywało i tak, że od razu po każdej comiesięcznej kontroli kary wychodziły na zero. Ogromnie nas to cieszy bo widzimy sens naszej działalności, której efektem jest zadowolenie przedsiębiorców ale i samych kierowców, którzy często dzwonią do nas z pytaniem co zrobić w trudnej sytuacji bądź jakichkolwiek niejasności.

Dodać należy, że nasze szkolenia są profesjonalnie wykonane w formie prezentacji multimedialnej oraz prowadzone w pomieszczeniach przedsiębiorstwa w miłej i sympatycznej atmosferze. Małe grono znających się ludzi sprzyja takim szkoleniom, gdzie nie wstydzą się zadawać pytania i wypowiadać opinie na temat przepisów.  Często właściciele firm transportowych wynajmują na ten cel lokal, gdzie  po takim szkoleniu pracownicy mają zapewniony obiad i poczęstunek. Świadczy to o prawidłowych wzajemnych relacjach pomiędzy kierowcami a właścicielem. Przyznam, że najlepiej nam się współpracuje z takimi właśnie firmami.

Aby uzyskać szczegółowe informacje – skontaktuj się z nami pod numerem tel 881-015-116 i umów na rozmowę lub napisz do nas na adres kontakt@czaspracykierowcow.com.pl

Dieta i nocleg kierowcy

Oprócz podstawowego wynagrodzenia tzw. najniższej krajowej, kierowcy należy się jeszcze wynagrodzenie dodatkowe w postaci wypłaty za: godziny nadliczbowe, dyżury, dodatek […]

Szkolenia czyli ABC kierowcy

Z dumą możemy się pochwalić, iż po naszych szkoleniach, które przeprowadziliśmy na terenie firm transportowych sytuacja diametralnie zmieniła się na […]

Ewidencja czasu pracy a kontrola PIP

Jeśli wynagrodzenie kierowcy zamyka się w  “najniższej krajowej” i taka też płaca widnieje w dokumentacji w firmie, PIP w czasie […]

Utrata dobrej reputacji

  Nowelizacja ustawy o transporcie drogowym, która ma wejść w życie w tym roku dostosowuje polski system prawa transportowego do […]

Dortrans - twój doradca transportowy
Ewidencja czasu pracy kierowców, szkolenia, kontrola - tel. 881-015-116

Rozpowszechnianie, kopiowanie, rozprowadzanie lub inne czynności bez zgody firmy Dortrans są zabronione