Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Temat

  Twoja wiadomość

  captcha

  Szkolenia czyli ABC kierowcy

  Z dumą możemy się pochwalić, iż po naszych szkoleniach, które przeprowadziliśmy na terenie firm transportowych sytuacja diametralnie zmieniła się na lepsze. Przed szkoleniem po sprawdzeniu plików i tarczek,  kary wychodziły na kwotę kilkanaście tysięcy a czasami nawet kilkadziesiąt. Po szkoleniu systematycznie malały.  Bywało i tak, że od razu po każdej comiesięcznej kontroli kary wychodziły na zero. Ogromnie nas to cieszy bo widzimy sens naszej działalności, której efektem jest zadowolenie przedsiębiorców ale i samych kierowców, którzy często dzwonią do nas z pytaniem co zrobić w trudnej sytuacji bądź jakichkolwiek niejasności.

  Dodać należy, że nasze szkolenia są profesjonalnie wykonane w formie prezentacji multimedialnej oraz prowadzone w pomieszczeniach przedsiębiorstwa w miłej i sympatycznej atmosferze. Małe grono znających się ludzi sprzyja takim szkoleniom, gdzie nie wstydzą się zadawać pytania i wypowiadać opinie na temat przepisów.  Często właściciele firm transportowych wynajmują na ten cel lokal, gdzie  po takim szkoleniu pracownicy mają zapewniony obiad i poczęstunek. Świadczy to o prawidłowych wzajemnych relacjach pomiędzy kierowcami a właścicielem. Przyznam, że najlepiej nam się współpracuje z takimi właśnie firmami.

  Aby uzyskać szczegółowe informacje – skontaktuj się z nami pod numerem tel 881-015-116 i umów na rozmowę lub napisz do nas na adres kontakt@czaspracykierowcow.com.pl

  Dieta i nocleg kierowcy

  Oprócz podstawowego wynagrodzenia tzw. najniższej krajowej, kierowcy należy się jeszcze wynagrodzenie dodatkowe w postaci wypłaty za: godziny nadliczbowe, dyżury, dodatek […]

  Szkolenia czyli ABC kierowcy

  Z dumą możemy się pochwalić, iż po naszych szkoleniach, które przeprowadziliśmy na terenie firm transportowych sytuacja diametralnie zmieniła się na […]

  Ewidencja czasu pracy a kontrola PIP

  Jeśli wynagrodzenie kierowcy zamyka się w  „najniższej krajowej” i taka też płaca widnieje w dokumentacji w firmie, PIP w czasie […]

  Utrata dobrej reputacji

    Nowelizacja ustawy o transporcie drogowym, która ma wejść w życie w tym roku dostosowuje polski system prawa transportowego do […]

  Dortrans - twój doradca transportowy
  Ewidencja czasu pracy kierowców, szkolenia, kontrola - tel. 881-015-116

  Rozpowszechnianie, kopiowanie, rozprowadzanie lub inne czynności bez zgody firmy Dortrans są zabronione