Twoje imię i nazwisko (wymagane)

  Twój e-mail (wymagane)

  Temat

  Twoja wiadomość

  captcha

  O firmie

  Celem naszego działania jest zdjęcie z przewoźnika problemu jakim jest poprawne prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowcy dla Inspekcji Transportu Drogowego oraz Inspekcji Pracy.

  Zdejmujemy także z przewoźnika koszty związane z kupnem sprzętu umożliwiającego pobranie danych z urządzeń rejestrujących oraz specjalistycznego oprogramowania bez którego prowadzenie dokładnej analizy jest wręcz niemożliwe.

  ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTW TRANSPORTOWYCH w/g ROZPORZĄDZENIA (WE) nr 561/2006

  Przedsiębiorstwo transportowe organizuje pracę kierowców, w taki sposób, aby kierowcy ci mogli przestrzegać przepisów rozporządzenia (EWG) nr 3821/85. Przedsiębiorstwo transportowe wydaje odpowiednie polecenia kierowcy i przeprowadza regularne kontrole przestrzegania przepisów rozporządzenia (EWG) nr 3821/85.

   

  Dortrans czas pracy kierowców

   

  Powierzając nam prowadzenie kontroli przestrzegania przepisów rozporządzenia 561/06 WE oraz 3821/85 Rady EWG, przez Twoich kierowców, zadbamy o spełnienie przez Ciebie obowiązków  nałożonych przez ustawodawcę.

  Wszystkie te czynności wpływają na prawidłowe działanie twojej firmy przez co nie narażasz się na wysokie kary pieniężne nakładane przez służby kontrolne, które w chwili obecnej mogą być nakładane jednocześnie na przedsiębiorcę jak i kierowcę, osobę zarządzającą, spedytora, bądź każdą inną osobę która mogła mieć wpływ na powstanie naruszeń.

  Po naszej wnikliwej kontroli jeśli zastosujesz się do naszych zaleceń będziesz spał spokojnie nie obawiając się zatrzymania dowodu rejestracyjnego czy wkroczenia do twojej firmy inspektorów transportu drogowego. Będziesz pewny że twój autobus nie zostanie wycofany z ruchu na oczach zdenerwowanych rodziców, dzieci wyjeżdżających na kolonie czy zieloną szkołę.

  Powierzając nam prowadzenie kontroli przestrzegania przepisów rozporządzenia 561/06 WE oraz 3821/85 Rady EWG, przez Twoich kierowców, zadbamy o spełnienie przez Ciebie obowiązków  nałożonych przez ustawodawcę.

  Ponad dwudziestoletnia praca w śląskiej „drogówce” uczyniła z nas ekspertów w tej dziedzinie.

  W naszej ofercie:

  Pobranie danych:

  • Posiadamy odpowiednie narzędzia potrzebne do pobrania danych z tachografów cyfrowych oraz kart kierowców. Sczytujemy także dane z tarczek analogowych i archiwizujemy je.
  • Pobieramy i archiwizujemy dane z kart kierowców oraz tachografów cyfrowych, dzięki czemu masz pewność, że są one zgodnie z wymogami unijnymi oraz wymogami służb kontrolnych.
  • Wykonujemy usługi audytorskie – monitorowania spełniania przez przedsiębiorcę i zatrudnianych kierowców wymogów ustawowych w zakresie wykonywania przewozów drogowych (wymogi licencyjne, wynikające z posiadanych przez Ciebie zezwoleń i zaświadczeń, kwalifikacje kierowców).
  • Przeprowadzam profesjonalne szkolenia przedsiębiorców i kierowców, które nie ograniczają się do przekazania wiedzy teoretycznej, zawartej w ustawach i rozporządzeniach, lecz zawierają także mnóstwo porad praktycznych, opartych na mojej wiedzy i doświadczeniu zawodowym.

  szkolenia-kierowcow-dortrans

  Powierzając nam prowadzenie kontroli przestrzegania przepisów rozporządzenia 561/06 WE oraz 3821/85 Rady EWG, przez Twoich kierowców, zadbamy o spełnienie przez Ciebie obowiązków nałożonych przez ustawodawcę.

  Aby uzyskać szczegółowe informacje – skontaktuj się z nami pod numerem tel 881-015-116 i umów na rozmowę lub napisz do nas na adres kontakt@czaspracykierowcow.com.pl

  Dortrans - twój doradca transportowy
  Ewidencja czasu pracy kierowców, szkolenia, kontrola - tel. 881-015-116

  Rozpowszechnianie, kopiowanie, rozprowadzanie lub inne czynności bez zgody firmy Dortrans są zabronione